"Most wanted"

14. června 2015 v 14:51
Jelikož jsem sem už pěkně dlouho nepřidala žádné autogramy (i přesto, že jich tu ještě většina chybí), rozhodla jsem se sepsat alespoň seznam mých "most wanted" neboli nejvíce chtěných autogramů. Většinou se to týká zahraničních herců a jak už to tak bývá, téměř u všech to bude nadlidský výkon. :-) První místo v tomto seznamu u mě nemůže být nikdo jiný než Edward Norton - můj nejoblíbenější herec a také bohužel jeden z těch jejichž autogram je sakra těžké získat. Ale samozřejmě to nevzdám. :-) Z hereček např. Keira Knightley, Holly Marie Combs nebo Kate Winslet - bohužel také ty z těch "odepíšu každému 1 000 000 000 000tému". Na tomto seznamu by samozřejmě měl být i Johnny Depp, ale takové zázraky nečekám, proto nejspíš ani zkoušet a riskovat zklamání nebudu. Dalšími na tomto seznamu a dle mého názoru už o něco jednodušší jsou Jude Law a Christopher Eccleston. Ale pořád nikdo koho by bylo snadné získat. :-) Z českých a slovenských herců sem rozhodně patří Vladimír Menšík, František Filipovský, Vladimír Dlouhý, Jiří Sovák... Pánové co už nejsou mezi námi. Z žijících sem patří rozhodně nejen pro mě "nezadržitelné duo" Josef Abrhám - Libuška Šafránková nebo např. František Peterka, kterému jsem již psala, ale prozatím bez odpovědi, Jan Tříska nebo sourozenci Hádkovi.
Tenhle článek by byl opravdu nekonečný, kdybych vypsala skutečně všechny své chtěnné autogramy, ale zkráceně je to např kdokoli z Doctora Who, Gossip Girl, Charmed, Pretty Little Liars a dalších.
A co Vy? Máte taky svůj seznam? :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sára Dracová Sára Dracová | E-mail | Web | 15. června 2015 v 18:16 | Reagovat

velmi pěkný seznam - Keira Knightley, Holly Marie Combs.. jsem zkoušela psát a bohužel mi neodpověděly :( ale to se stává a Johnny Deppa mám PP. Přeji ti, ať mnohé z nich získáš. Já mám bohužel zase smůlu, že mi žádné nechodí a to jsem jich neposílala málo.

2 Ellí Ellí | Web | 14. července 2015 v 13:17 | Reagovat

To je pěkný seznam, také mám pár svých vytoužených autogramů :). Keiru a Kate Winslet bych si také moc přála, ale máš pravdu, že získat je, je téměř nadlidský výkon... Johnnymu zrovna teď píšu, ale ani neočekávám nic jiného než autopen... Vzhledem k tomu, že je to ale můj nejoblíbenější (nebo skoro nejoblíbenější) herec, zkusit to prostě musím a beru to tak, že pokud se mi vůbec něco vrátí, bude to pro mě úspěch ("lepší něco, než nic"). Dále je to určitě Robert Pattinson, který posílá maximálně PP a Kristen Stewart od které už PP mám. Autogram Anne Hathaway a Daniela Craiga by také nebyl k zahození, ale takových lidí bych mohla napsat ještě mnohem víc...
Z Čr je to pak hlavně Jaromír Jágr a Matěj Hádek - oběma jsem už psala, tak snad to vyjde. Dále stejně jako ty - Libuše Šafránková alias moje nejmilejší Popelka :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama